Náš tým

Instruktoři se kterými se vaše děti mohou potkat na našich akcích:

Ája

Jmenuji se Alice Vacková a jsem studentkou Univerzity Palackého v Olomouci. Vystudovala jsem SOŠPg v Nové Pace. Mým velkým koníčkem je hudba. Momentálně se věnuji sólovému a komornímu zpěvu, hře na klavír a ukulele. Ráda lyžuji, jezdím na snowboardu a poznávám nová místa. Svůj volný čas trávím s přáteli a rodinou.

Nikča

Jmenuji se Nikola Hamsová, vystudovala jsem gymnázium v Chrudimi a nyní navštěvuji vysokou školu v Praze. Ráda sportuji, cestuji nebo trávím čas s přáteli a rodinou. Ve svém volném čase bych se více chtěla věnovat sportu, čtení knížek a hraní na klávesy.

Áďa

Jmenuji se Adéla Hamsová. Momentálně studuji na vysoké škole v Brně. Mezi mé koníčky patří sport, konkrétně jízda na in-line bruslích, jízda na snowboardu a turistika. V rámci volného času rádu poznávám nová místa, trávím čas s kamarády a rodinou.

Jára

Jmenuji se Jaroslav Konečný. Je mi 21 let. Mám vystudovanou Střední průmyslovou školu v Pardubicích. Teď dělám stavební práce a spravuji Apartmány. Ve volném čase rád hraji na počítači nebo lyžuji.

Páťa

Jmenuji se Patricie Tachas a momentálně studuji Univerzitu Palackého v Olomouci. Vystudovala jsem SOŠPg v Nové Pace. Svůj volný čas trávím v kavárně nebo v divadle, kde pracuji. Ráda zpívám, hraji na kytaru nebo ukulele, dělám bojový sport MMA a trávím čas s lidmi, které mám ráda.

Barča

Jmenuji se Bára Hladíková a momentálně studují na Masarykově univerzitě v Brně, mám vystudovanou SOŠPg v Nové Pace a na základní a střední škole jsem se věnovala sborovému zpěvu, výtvarné výchově, volejbalu, tanci, plavání a hře na klavír. Svůj volný čas trávím cvičením, v kavárně nebo výlety.

Mára

Jmenuji se Marek Jeřábek, vystudoval jsem střední průmyslovou školu v Kutné Hoře obor IT. Po dostudování jsem se přestěhoval do Špindlerova Mlýna, kde pracuji jako masér. Mezi mé zájmy patří veškerý sport od lyžování až po fotbal.

Káťa

Jmenuji se Kateřina Straková a na vysoké škole studuji obor Speciální pedagogika. Mezi mé koníčky patří čtení a toulání se v přírodě, po horách. Ráda cestuji a objevuji nová místa jak v Česku, tak v zahraničí. Nejraději trávím čas s rodinou a přáteli, nejlépe u deskových her a dobrého jídla.

Dobí

Jmenuji se celým jménem Dobí Santiniho hvězda (jméno podle chovné stanice) narodila jsem se 2.4. 2020 ve Svratce. Jsem velmi klidná fenka Samojeda ,mám ráda lidi, nejvíc děti. Moc ráda se mazlím. Až mi bude 15 měsíců, tak půjdu na zkoušky z canisterapie, abych mohla pomáhat v Jetíkovi ještě víc:)

Andrea

Jmenuji se Andrea Vašková, pracuji jako vychovatelka ve družině na Základní a mateřské škole ve Špindlerově Mlýně. Má práce je zároveň i koníčkem, proto si vymýšlím všechny ty letní aktivity s dětmi. Masíruji a zajímají mě různé alternativní techniky a terapie. Ráda sportuji, mezi nejoblíbenější patří lyžování, snowboarding, běžecké lyžování, "skialpová" turistika, in-line bruslení, plavání... Ráda zajdu do divadla nebo kina, přečtu si hezkou knihu.